NewsRaporty

Raport maj 2018

cryptosynergy_raport_vip

Wielu z młodych inwestorów miało okazję przekonać się w maju jak specyficzny oraz wymagający jest rynek walut cyfrowych.

W maju mieliśmy łącznie 37 sygnałów z czego 2 sygnały na SALT i WABI nie spełniły wymagań i nie zdecydowaliśmy się otwierać tych pozycji. Wyniki z pozostałych 35 sygnałów znajdziecie poniżej. 23 sygnały są w dalszym ciągu otwarte więc na dokładniejszą analizę maja będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

W ostatnim roku (2017) właśnie w tym pięknym miesiącu mieliśmy początek bardzo dużej hossy, która pozwoliła nam cieszyć się dużymi zyskami. Dotychczasowa sytuacja na rynku wskazywała, że historia z 2017 roku powtórzy się.

Jednak na hossę będziemy musieli jeszcze poczekać. Mimo bardzo niestabilnego rynku, który już od kilku miesięcy nie może się zdecydować czy wybrać kierunek północy lub południowy. Udało nam się wyjść na koniec maja z bardzo zadowalającym wynikiem jak na taką „niedźwiedzią atmosferę” na rynku.

Wielu z młodych inwestorów miało okazję przekonać się w maju jak specyficzny oraz wymagający jest rynek walut cyfrowych. Znaczne wahania kursu, duże spadki i niepewność, wymagają żelaznych nerwów oraz dobrego mentalnego przygotowania. Na co zwracamy szczególną uwagę współpracując z naszymi partnerami biznesowymi. Zyski rzędu kilkuset procent, które miały miejsce w zeszłym roku w grudniu, bez wątpienia w końcu się pojawią.

Pytanie tylko kiedy oraz czy wystarczy Ci cierpliwości i entuzjazmu żeby z nich skorzystać?

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą grupą VIP zapraszam tutaj.

One thought on “Raport maj 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *