NewsRaporty

Raport kwiecień 2018

cryptosynergy_krypto_tading

Bycze nastroje na giełdach kryptowalut …

Kwiecień to był naprawdę bardzo dobry miesiąc na polowanie. Udało nam się oddać aż 40 strzałów, z czego 38 skutecznie trafiło do celu. Przyczyną tak dużych przyrostów  bez wątpienia było ożywienie rynku i wzrost ceny  BTC  z okolic 6 400 do blisko 10 000 dolarów na jedną sztukę. Inwestorzy poczuli powiew hossy na rynku i ciągnęli cenę w górę . Pozwoliło to na zakładanie dobrych pozycji na wielu alternatywnych coinach. Trzymając swój kapitał w kwietniu tylko w BTC (przy założeniu pozycji na najniższym lokalnym dołku) można było zarobić ponad 50 %. Inne kryptowaluty wykazywały dużo większe wzrosty cenowe.

bycze nastroje na gieldzie w kwietniu 2018

Rynek kryptowalut jest bardzo specyficzny i duże wahania kursowe są przekleństwem dla nowicjuszy a ogromną szansą dla tych co już potrafią się odnaleźć. W dziennym tradingu analiza techniczna (AT) pozwala na wyszukanie perełek, które mogą dać zarobić dużo i szybko. Dobrym przykładem będzie tu chociażby coin a nazwie Matchpool (GUP), który w 3 dni dał zarobić ponad 124%. Jest to mega wynik i każdy, kto śledził cenę, umiejętnie przestawiał stop loss, mógł się cieszyć bardzo dobrym profitem.

Z racji tego, że podawane targety bardzo szybko się realizowały, można było bardzo efektywnie zarządzać kapitałem, realizować zyski i wrzucać je w kolejne sygnały.  Widzimy jak coraz większa część naszej społeczności umiejętnie wykorzystuje podawane informacje. Bez wątpienia jest to efektem wytrwałej i konsekwentnej praktyki w otwieraniu pozycji i zamykaniu ich z zyskiem!!!

Do usłyszenia w kolejnych raportach i niech hossa będzie z NAMI 😉 poniżej wklejam pełny wykaz sygnałów grupy VIP !!!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *