Artur Kałuża

cryptosynergy_artur_kaluza

Inwestor na rynkach kapitałowych i kryptowalutowych, z bogatym portfolio.

Niezależny przedsiębiorca internetowy zakochany w marketingu, sprzedaży i ekonomii. Pomysłodawca i współzałożyciel CryptoSynergy.

Sylwester Łyś

cryptosynergy_sylwester_lys

Niezależny przedsiębiorca, od 4 lat związany z zarabianiem on-line. Specjalizuje się w analizie technicznej oraz fundamentalnej kryptowalut.

Jest tylko jedna na świecie, kryształowa kula, która przepowiada kierunki kursów i posiada ją właśnie on.

Kamil Góra

cryptosynergy_kamil_gora

Przedsiębiorca, praktyk kryptowalut.

Ewangelista technologii blockchain oraz możliwości jakie daje zarabianie online. Od lat związany z e-commerce, postawił 4 sklepy online. Zawsze uśmiechnięty, entuzjastycznie nastawiony do ludzi.

Rafał Sobieszyński

cryptosynergy_rafal_sobieszynski

Jeśli chcesz pomnażać kapitał i zacząć zarabiać pieniądze przez internet.

Rafał jest pierwszą osobą do której powinieneś się udać. Inwestor z kilkuletnim doświadczeniem, mówca motywacyjny oraz jedna z najbardziej skutecznych osób w marketingu online.

Paweł Karpiński

cryptosynergypawel_karpinski

Inwestor na rynku kryptowalut, marketer a prywatnie fizjoterapeuta.

Wieloletni pasjonat alternatywnych sposobów zarabiania pieniędzy online, sprzedaży oraz rozwoju osobistego. Uwielbia współpracować z ludźmi otwartymi, pełnymi pasji i pozytywnej energii.

zysk_cryptosynergyMoglibyśmy napisać jakie wyniki osiągnęliśmy na przestrzeni ostatnich 3, 6, czy 12 miesięcy. Pokazać wykresy, które bardzo dobrze pokazują jeszcze przed samym wydarzeniem, co prawdopodobnie zadzieje się na rynku. Nie chodzi nawet o to by pokazać ile osoby zarobiły dzięki Nam, tylko świadomość, którą budujemy z każdą kolejną treścią.

samodzielnosc_cryptosynergy

To właśnie dzięki niej każda osoba, która jest u Nas na grupie VIP, po pierwsze uczy się odpowiednich zachowań w stosunku do rynku, nie angażowania emocji w całość procesu oraz to co jest najważniejsze, a mianowicie samodzielność.

rozkaz_cryptosynergyNie tworzymy zombie, które są uzależnione tylko i wyłącznie od Naszych treści, lecz w pełni świadome jednostki, które bez względu na zawirowania, dadzą sobie radę nawet na trudnym rynku.

cel_cryptosynergyJesteśmy społecznością ludzi, która poprzez edukację od samego początku, ucząc krok po kroku, od podstawowych informacji, czym jest Bitcoin, czym są kryptowaluty, po zagadnienia jak wyszukiwać informacji, kompleksową pomoc techniczną, wiedzę jak analizować projekty pod kątem zarówno długoterminowym jak i krótkoterminowym, jak wykorzystywać analizę techniczną do zawierania zyskownych transakcji.

unlock_cryptosynergy

Jeśli szukasz grupy, która jest kopią innych, która tylko podaje szczątkowe informacje ... to nie ten adres.

spolecznosc_cryptosynergyJeśli natomiast interesuje Cię przyjazna atmosfera, otwartość, tworzenie społeczności z pasją to jak najbardziej zapraszamy do Grupy VIP, o której więcej przeczytasz TUTAJ