Mining Express

Kopalnia miesząca się na Ukrainie w miejscowości Krasnohrad.

Dlaczego akurat Ukraina? Decydującym czynnikiem wyboru tej lokalizacji był prąd, a dokładniej jego cena - 0,11gr za KWH. Cena w Polsce około 0,36 - 0,54gr. Wspomnę tylko, że prąd jest głównym kosztem kopalni.
Aktualnie w Mining Express mamy 6000 koparek o łącznej wartości przekraczającej 60.000.000 PLN. Do 2 miesięcy na kopalnie zostanie dostarczone kolejne 13.000 sztuk koparek. Trwają teraz prace wykończeniowe na kolejnym poziomach kopalni. Docelowo ta kopalnia ma pomieścić 75.000 koparek a kopalni będzie więcej.

Zdjęcia z kopalni:

 

 

Budynek Mining Express ma powierzchnie 67.000m2 na 4 poziomach. Ogromny zapas mocy (prądu ) , 24/7 ochrona, blisko jest elektrownia wodna, lądowisko dla helikopterów na dachu. W Kopalni pracuje 150 osób, specjaliści z wielu branż związanych z technologią blockchain.

Jak możesz zarabiać z Mining Express?

#1 Mining

Mining Kryptowlut – wykupujemy moc wydobywczą (tzw. MegaHash). Cena jednego MH/s w zależności od wybranego pakietu wynosi od 22$ do 24$. W porównaniu do posiadania własnej koparki, tutaj nie interesują Cię opłaty takie jak prąd czy serwisowanie sprzętu. Zyski z wydobycia twojej puli otrzymujesz na specjalny wallet, następnie możesz wypłacić je bezpośrednio na twój prywatny portfel ETH. Zarobek tutaj jest codziennie całkowicie pasywny.

Kontrakt - w konkurencyjnych kopalniach, kontrakt na wydobycie kryptowalut otrzymujemy na określony czas, np. 1000dni lub 18 miesięcy - jeśli trudność wydobycia wzrośnie zbyt mocno w tym okresie, może się okazać że wykopiemy jedynie nasz wkład lub nawet nie cały.  

Mining Express wyróżnia się na tle innych kopalni, bo tutaj Twoja pula wydobywcza kopie do momentu aż ukopie Ci 200%, czyli włożyłeś 1ETH - wyciągasz 2 ETH.

ETHEREUM [ETH]

Kolejnym ważnym faktem, jest to że w Mining Express kopiemy do ETH, czyli wpłacamy np. 1 ETH i kopie nam do momentu wykopania 2 ETH, i teraz kluczowe info, obserwując rynek krypto walut od 4 lat zauważyłem że jest fraktalny. Co roku w przedziale listopad - styczeń są największe wzrosty, a potem korekta.Korzystając z tej informacji jeśli dziś wykupujesz pule za np.. 1200$ ( 2,7 ETH ) wypracuje Ci ona 5,4 ETH, ale jeśli wartość Ethereum wzrośnie tylko 2 razy, to właśnie załapałeś się na 2 mnożniki.

Cena ETH (17.07.2018): 450$
Najwyższa cena ETH: 1377$

Zakładając że cena ETH jedynie wróci do swojego All Time High, pula 1200$ (2,7 ETH) daje Ci 7435$ (5,4 ETH) !!
Jednak co się stanie jeśli ETH osiągnie zapowiadane przez wielu ekspertów z branży 6000$ jeszcze w tym roku?
1200$ -> 32 400$ !! - Jest to 2700% PASYWNIE bez wykonywania jakiejkolwiek pracy bo mówimy tu jedynie o wydobywaniu.
Od stycznia 2017 do stycznia 2018 wzrost ETH wyniósł 17 200%  [ 100 zł -> 17 200zł ]
________________________________________________________________________________________________________
Dodatkowo w celu usprawnienia wydobycia, Mining Express korzysta z własnego autorskiego algorytmu, który każdej doby porównuje aktualne kryptowaulty, trudność wydobycia, cenę itp i wybiera automatycznie najkorzystniejszą kryptowalutę do kopania danego dnia aby maksymalizować zyski.

#2 Marketing Sieciowy

Dlaczego marketing sieciowy? Jest to aktualnie najkorzystniejsza forma prowadzenia sprzedaży. Zapytasz czemu?
Nie generuje ogromnych kosztów reklamy w internecie czy TV, która często jest nie skuteczna i mało mierzalne są jej efekty.
Natomiast w oparciu o marketing sieciowy firma ma dopiero koszt w postaci prowizji dla lidera w momencie sprzedaży produktu. Dodatkowo dzięki marketingowi zyskuje lojalnych, stałych klientów którzy  rozwijają tę firmę.

BONUSY

Firma wynagradza Cię za każdą zaproszoną osobę odpowiednim bonusem, łącznie możesz korzystać aż z 6 bonusów za polecanie Mining Express.  Warto wspomnieć że zostajesz wyngaradzany również za osoby zaproszone przez twoich poleconych.

  • Binary Bonus.
  • Direct Bonus.
  • Indirect Bonus.
  • Mega Matching.
  • Residual Bonus 10$.
  • Fixed Residual Bonus. 

     

Binary Bonus

Beginner Standard Professional Master
0% 5% 5% 5%

_________________________________________________________________

Indirect Bonus

Beginner Standard Professional Master
- 3% 3% 3%
- 2% 2% 2%
- - 1% 1%
- - - 1%
- - - 1%

________________________________________________________________

Residual Bonus $10

Beginner Standard Professional Master
- 3% 3% 3%
- - 2% 2%
- - 1% 1%
- - - 1%
- - - 1%

 

Direct Bonus

Beginner Standard Professional Master
0% 5% 6% 7%

_______________________________________________________________

Mega Matching

Beginner Standard Professional Master
- 5% 5% 5%
- - 4% 4%
- - 2% 2%
- - - 1%
- - - 1%

________________________________________________________________

Fixed Residual Bonus

Beginner Standard Professional Master
- 3% 3% 3%
- - 2% 2%
- - 1% 1%
- - - 1%
- - - 1%

 

Co dostajesz dołączając do nas?

Mamy społeczność ponad 2500 osób ze środowiska kryptowalut, prowadzimy trzy grupy  na Facebooku:

CryptoSynergy 

Grupa, na której dzielimy się ogólną wiedzą z zakresu kryptowalut, prowadzimy analizy rynku, pokazujemy jak wykorzystywać potencjał tej branży i jakich błędów unikać. Dołączyć może tam każdy, kto chce zdobywać wiedzę z zakresu krytpowalut.

CryptoSynergy - Mining Express

Grupa związana stricte z kopalnią kryptowalut Mining Express. Przekazujemy tam wszystkie najnowsze informacje na temat firmy, zmian, nowości,  wyjazdów itp. Jest to największa polska grupa facebook związana z Mining Express. Przeznaczona dla wszystkich osób zarejestrowanych w naszej strukturze [nie musisz być bezpośrednio pod nami aby dołączyć, wystarczy że twój polecony jest u nas].

 

VIP marketing Mining Express Crypto Synergy

Grupa przeznaczona jedynie dla osób z naszej struktury w  ME, którzy mają wykupioną pulę minimum STANDARD. Prowadzi ja dwóch doświadczonych marketingowców, którzy przekazują swoją wiedzę jak pozyskiwać poleconych i budować struktury na podstawie kopalni kryptowalut [nie musisz być bezpośrednio pod nami aby dołączyć, wystarczy że twój polecony jest u nas].

Jak zacząć w Mining Express?

Zarejestruj się klikając przycisk "Zacznij kopać" poniżej
Jeśli masz jakikolwiek problem z dołączeniem do Mining Express lub obsługą, skontaktuj się z nami.