News

Mining Express – czy opłaca się kopać na Ukrainie?

Kilka dni temu a dokładnie 17 czerwca br. podjęliśmy współpracę z olbrzymią kopalnią kryptowalut znajdującą na Ukrainie, a dokładniej w mieście Krasnohrad.

Długo szukaliśmy kopalni, która byłaby odpowiednia dla osób, które chcą zarabiać pasywnie jak również dla osób, które chcą polecać ten biznes dalej. Mamy świadomość, że w naszej  społeczności CryptoSynergy znajdą się osoby, które wolą skupić się na inwestowaniu, jak również takie, które kochają marketing.

Jesteśmy pewni, że gwarantowany zwrot w wysokości 200% zainwestowanych bitcoin'ów będzie ciekawą opcją nad którą zapewne każdy się pochyli. Nieważne czy lubi polecać, czy też nie.

Nasuwa się od razu pytanie, w jakim czasie będzie ten zwrot? I tutaj niestety, a może właśnie i dobrze ale nie jesteśmy wstanie odpowiedzieć na to pytanie dokładnie. Dlaczego tak jest ?

  1. Kopania Mining Express posiada hybrydowe karty oparte o układy ASIC i GPU, dzięki czemu mamy pewność, że każdego dnia wydobywać będą kryptowalutę, która biorąc pod uwagę trudność wydobycia i cenę rynkową jest najbardziej opłacalna.  
  2. Jednak w dalszym ciągu, ciężko jest jednoznacznie stwierdzić jak długo będziemy musieli czekać na zwrot, ponieważ trudność wydobycia kryptowalut jest zmienna.
  3. Zmienność zysków jest czymś naturalnym w biznesie opartym o realne produkty bądź usługi. Stały zwrot w wysokości np 0.5 % na dzień, delikatnie mówiąc śmierdzi... (5 lat doświadczenia w marketingu online, taka bajka zawsze podobnie się kończyła, stały dzienny zysk to zło, nie jest realne wyliczenie czegoś takiego).

Jak widzisz umowy podpisywane z firmą Mining Express są umowami celowymi (200% zwrot), a nie umowami na czas określony (np. 18 miesięcy), co przy rosnącej trudności wydobycia jest dla nas gwarancją, że prędzej czy później ale zawsze wyjdziemy na "+". 

Ciężko byłoby mi zaryzykować aby wykupić pool maining'owy, który miałby pracować np. 18 miesięcy. Zmienna którą jest trudność wydobycia jest kluczowa przy tej branży. Więc lepiej umówić się na cel niż na czas. Na dzień dzisiejszy 200% zwrot osiągamy po około 20 miesiącach, jednak tak jak pisałem wcześniej - okres ten pewnie się zmieni. 

Kolejną niezwykle istotną rzeczą jest cena prądu. 

W Polsce za i 1 kwh zapłacimy w granicach 0.35 gr do 0,70 gr , a za naszą wschodnią granicą jest istne eldorado energii elektrycznej i 1 kwh kosztuje od 0.11 gr do 0.18 gr ! Jeżeli największy koszt Twojego biznesu mógłby być zredukowany 3-4 krotnie to czy rentowność przedsięwzięcia wzrośnie? 

Argumentów za ME jest sporo jednak chciałbym zwrócić Twoją uwagę na jeszcze jedną bardzo ważną rzecz, a mianowicie czas.

Czas jest w tym biznesie najważniejszy. Moment od którego Twoje zainwestowane pieniądze zaczynają pracować jest kluczowy i tutaj ME w przeciwieństwie do innych cloud mine nie ma sobie równych. Uruchomienie Twojego poola miningowego nie trwa 30 dni jak w innych kopalniach, nie trwa 14 dni, uwaga TWÓJ POOL ZACZYNA WYDOBYWAĆ JUŻ PO 3 DNIACH !

Zapewnia to doskonałe połączenie lotnicze z producentem w Chinach ( TAK ! transport odbywa się drogą lotniczą, a nie morskąjak również "zapas" mocy obliczeniowej w kopalni - zasługa inwestorów z Japonii i Chin.

Podsumowując mój wpis:

Tani prąd, dogodne warunki polityczne (przychylność rządu), olbrzymia skalowalność biznesu (dostawy samolotem) oraz pasywny dochód ( nic nie trzeba klikać, polecać i tak zarabiasz :)) były argumentami, które przemówiły za tym, aby odwiedzić tą kopalnie osobiście, sprawdzić wszytko i porozmawiać z właścicielami. 

Zajrzałem w każdy zakamarek kopalni, przejrzałem faktury zakupu, zadałem setki pytań, przeliczyłem milion razy plan marketingowy i doszedłem do wniosku, że 200% zwrotu w około 2-3 lata z pewnością, że mój kontrakt nie skończy się zanim nie zarobię oraz możliwości budowania swojej sieci górników przy świetnych prowizjach jest tym nad czym wiele osób będzie chciało się pochylić.

Pozdrawiam Kaizen.88

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *